Hizmetlerimiz

Hakkımızda / Hizmetlerimiz

Dia Reklam (Dia Dijital), sektördeki en genç ve yüksek teknoloji makina parkurlarından birine sahiptir. İsveç, Japon ve Alman menşe'li makina parkuruna sahip olan şirketimiz, rakiplerine göre daha yüksek çözünürlükte (1200 Dpi) ve hassaslıkta baskı ve kesim işleri yapabilmektedir. Hemen hemen her malzeme ile çalışabilen şirketimiz, kalınlığı 5 cm'e kadar olabilen malzemelere doğrudan UV yöntemi ile baskı yapabilmektedir. Günlük baskı kapasitesi UV baskıda 3000 m2, solvent makinada 2000 m2 olmak üzere toplam 5000 m2dir. Tüm bu özellikleri ile şirketimiz tam anlamıyla bir üretim merkezidir.

Çalışılan Malzemeler;

Rulo : Vinil (Branda), Mesh Vinil (Delikli Vinil), Folyo, Poster Kağıdı, Floor Graphic, One Way Vision, Billboard Afiş, Megalight Afiş, Raket Afiş (CLP), Kumaş, Deri, Barisol, Canvas vb.

Levha (Plaka) : Foreks (Polifor PVC), Fotoblok, Ree-Board, Pleksi, Cam, Polikarbon, Alucobont, Ahşap, Alüminyum, PVC Levha, Karton, Polistren, Polipropilen vb.

one way vision

One Way Vision

One Way Vision (Delikli Folyo) malzeme, yapışkanlı ve delikli folyodur. Bu malzeme PVC esaslıdır. Baskı yapılacak olan yüzeyi beyaz renkli olup, yapışkan yüzeyi de siyah renklidir.
vinil branda

Vinil (Branda)

Branda vinil baskı, adı üzerinde brandanın üzerine digital baskı makinaları ile baskı yapılmasına denir. Branda, Digital Baskının vazgeçilmeyen en önemli elemanlarında biridir. Branda, Vinil baskı sağlamlığı, esnekliği, görselliği ve uygun fiyat açısından bir çok alanda kullanılmaktadır. Baskı brandasının rengi beyazdır.
floor graphic

Floor Graphic

AVM ve işyerlerinin, yerde kullanılan vazgeçilmez reklam stickerıdır. Üzerine kaplanan laminasyon sayesinde üzerinden binlerce insan geçse bile veya hergün deterjanlı sularla yerler silinse bile etkisini uzun süreler kaybetmemektedir.
foreks

Foreks

Foreks yani bilinen ismi ile dekota. 2mm kalınlıkta başlayıp 20 mm kadar ebatları rahatlıkla bulunabilen, üzeri ölçülerde de temin edilecek olan reklam malzemesidir. PVC esaslı bir malzemedir. El ile yada CNC Routerlarda kolaylıkla işlenebilmektedir. Ayrıca üzerine direkt olarak dijital (digital) baskı yapılabilmektedir. Hafif bir malzeme olduğu için iç mekanlarda özellikle tercih edilmektedir. Pürüzsüz yüzeyi ile kaplama işleri içinde son derece uygundur.
pleksi

Pleksi

Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı vardır. Piyasada genellikle 1,5-2 5mm kalınlığında düz levhalar halinde bulunur.
pvc levha

PVC Levha

Polivinil klorür ya da en bilinen kısa adıyla pvc levha kimyasal endüstrinin hayatımıza kattığı yararlı ürünlerden biri olup oldukça değerlidir. Katı ve genellikle sert bir yapıya sahip olan bu polimer maddeler kimyasallara dayanıklı bir hale bürünmüştür. Maliyeti kadar satışı da ucuz olan PVC levhalar genellikle ambalaj yapımında, plastik obje yapımında, kaplama alanlarında, kapı ve pencerelerde, tesisat malzemelerinde, mobilya sektörü, döşeme malzemelerinde, çatılarda kendine geniş bir alan bulmuştur. Ucuz ve kolay işlenebilen bir madde olan PVC bu yönüyle binaların yapımında da değerli bir hal almıştır; beton ve ahşapta, kilde önemli bir role sahip olmuştur.